Garaj İletişim

 

Garaj İletişim Nedir?

Garaj İletişim, üyelerimizin ve bayilerimizin birbirleri arasında sesli iletişim kurabilmeleri için legaraj.com tarafından özel yazılım ve donanımlarla oluşturulan sesli iletişim santralidir. Bu santral sayesinde iletişim bilgileriniz paylaşılmadan doğrudan ilgili satış temsilcinize bağlanabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Yapmanız gereken tek şey 0850 346 32 46 nolu Garaj İletişim hattını arayarak bayinin Garaj ID numarasını tuşlamanız ve kare (#) tuşuna basmanız. Aranılan üye veya bayiye herhangi bir sebepten ulaşılamaması durumunda, sistem tarafından ulaşılamayan kişiye aradığınız bilgisi SMS olarak iletilir.

 

Bayilerin Garaj ID Numarasını Nereden Bulabilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra "Garajım" sekmesinden ilgilendiğiniz aracın üzerine tıkladıktan sonra gelen teklifler arasından iletişim kurmak istediğiniz bayinin ID numarası, aşağıdaki resimde de gösterildiği gibi teklifin üzerinde yazmaktadır.

 

 

Üye ID numaranıza ise "Garajım" sekmesine tıkladığınızda sayfanın üst kısmında yer almaktadır. Aşağıdaki resimde belirtilmektedir.

 

 

Garaj İletişim Çalışma Saatleri

Santralin çalışma saatleri P.tesi-C.ertesi 10:00-18:00 Pazar günleri 12:00 -18:00 saatleri arasındadır.

Heyecan verici teklifler Le Garaj'da 📝 #araç #sıfır #sıfıraraç #avantaj #araba #otomobil #legaraj #legarajcom #vasıta #online #bayi #sistem #avantajlıfiyat #satış #uygun #yetkilibayi #teklif #hayal #teklif #heyecan https://t.co/8hmYqPN4aH
25 Nisan 2019

RAKAMLARLA LE GARAJ

13992
Müşteri
59862
Teklif
18.977,00 TL
Ortalama İndirim

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-mail adresinizi kaydederek yeniliklerden ve güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.

Le Garaj teklif sistemindeki döviz bilgileri güncel olarak TCMB tarafından sağlanmaktadır.
Son Güncelleme: 25 Nisan 2019 Copyright © 2000 - 2017 LeGaraj