Alfa Romeo Modelleri

Alfa Romeo

Tutkunun 100 yıllık hikâyesi 1910’da başlar. "Anonima Lombarda Fabbrica Automobili" A.L.F.A. (Lombarda Anonim Otomobil Fabrikası) isimli şirket, 1910 yılında Alessandro Darracq tarafından Milano'da kurulur. Kuruluşunun hemen ardından, aynı yıl, Alfa Romeo’nun Giuseppe Merosi imzalı ilk otomobili 24 HP yollara çıkar. Alfa Romeo’nun başarılarla dolu motor sporları tarihini de işte bu otomobil başlatmış olur. Hızı ve sportif sürüş özellikleriyle dikkat çeken 24 HP, 1911 yılındaki Targa Florio yarışında performans sergileyerek, Alfa Romeo’nun yarışmacı ruhuna ilham verir.

Alfa Romeo, yepyeni modellerle tutkunlarının karşısına çıktıkça sahip olduğu değerleri de başarıyla korudu ve bir çok efsane otomobile imza attı. Şu an Alfa Romeo denildiğinde akla gelen ilk kelimeler olan “tutku”, “zarafet” ve “sportif ruh”; daha nice yıllar boyunca Alfa Romeo ile özdeşleştirilecek. Ve bu markanın tutkunları; ayrıntılara gizlenmiş güzellikleri İtalyan stilinde keşfetmeye devam edecek.

Kısa Kısa

Le Garaj teklif sisteminde Alfa Romeo markasında bulunan 3 model için teklif isteyebilirsiniz.

En düşük liste fiyatı 122.200,00 TL 'den başlayan markanın en yüksek liste fiyatlı aracı ise 1.300.000,00 TL olarak satışa sunulmuştur.

Alfa Romeo markasında 2 kapı, 4 kapı, 5 kapı seçenekleri bulunur.

Araçlar ortalama 5.64 lt/100km yakıt tüketimi ve 217 hp güç üretirler.

Alfa Romeo markasında düz vites, otomatik vites seçenekleri ile benzin, dizel motor seçenekleri bulunmaktadır.

Hayalinizdeki aracı tasarlayıp yetkili bayilerden hemen teklif almaya başlayın.

TEKLİF İSTEYİN

Geri
En göz alıcı Mazda modelleri Le Garaj'da. #araç #sıfır #sıfıraraç #avantaj #araba #otomobil #legaraj #legarajcom #vasıta #online #bayi #sistem #avantajlıfiyat #satış #uygun #yetkilibayi #teklif #Mazda #MazdaTR https://t.co/fEZNxbTzPW
15 Kasım 2018

RAKAMLARLA LE GARAJ

8583
Müşteri
36258
Teklif
18.873,00 TL
Ortalama İndirim

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-mail adresinizi kaydederek yeniliklerden ve güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.

Le Garaj teklif sistemindeki döviz bilgileri güncel olarak TCMB tarafından sağlanmaktadır.
Son Güncelleme: 16 Kasım 2018 Copyright © 2000 - 2017 LeGaraj