Renault Clio Sport Tourer

Bagaj Farkı

GARAJ PUANI

5.0

Euro NCAP

Emisyon

92 gr/km g/km

Yakıt Tüketimi

3.3 - 5.6 lt/100km

Fiyat Aralığı

97.900,00 - 155.250,00 TL

Arka yolcu koltuğuna kadar Clio ile aynı tasarıma sahip bu aracın en büyük özelliği bagaj hacminin oldukça geniş olması.

 


 

Aracım hem şehir içi aracım olsun hem de bagajı oldukça geniş olsun diyorsanız tamda aradığınız bu aslında. Renault Clio’yu, alçak tavan tasarımı, gizli arka kapı kolları ve geniş kişiselleştirme seçenekleri ile sportif bir B segmenti hatchback olarak biliyoruz. Ön kısımda hatcback Clio ile aynı tasarıma sahip olan Renault Clio Sport Tourer’a, profilden baktığınızda ise standart bir Clio olmadığını anlıyorsunuz. 

 

Uzun bagaj alanı ile Renault Clio Sport Tourer olduğunu ele veren test aracımızın sportif unsurlarından birisi de metalik tavan barları oluyor. Özellikle, daha geniş ve Piano Black olarak tercih edilen difüzör ile far grubunun Sport Tourer‘daki farklılıklardan olduğunu söyleyebiliriz. Hatchback kardeşine kıyasla daha büyük arka farlarda D sütununa kadar uzayarak sportif tasarıma katkı sağlıyor.

 


 

Süspansiyon genel olarak sert ayarlanmış durumda. Bu sertlik uzun yolda size herhangi bir problem çıkartmaz ancak şehir içince bozuk olan zeminlerde darbeleri size hissettirebilir. Ve haliyle konforu biraz düşürebilir. Direksiyon simidinin hassasiyeti iyi diyebileceğimiz kıvamda ve ağırlık dengesi ayarları gayet başarılı. Renault Clio’nun aynı segmentteki diğer otomobiller ayıran en büyük özelliği kişiselleştirebilir opsiyonlara sahip olması.

 

Clio Sport Tourer ile ülkemizde satışa sunulan motor seçeneklerine burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Alternatif Araçlar

Sen teklif al, bizde seni milyonlarca otomobil içerisinden en çok istediğine en avantajlı fiyatlarla ulaştıralım. 😊 #araç #sıfır #sıfıraraç #avantaj #araba #otomobil #legaraj #legarajcom #vasıta #online #bayi #sistem #avantajlıfiyat #satış #uygun #yetkilibayi #teklif #hayal https://t.co/BhSxg3Jfn3
24 Haziran 2019

RAKAMLARLA LE GARAJ

16725
Müşteri
69603
Teklif
19.047,00 TL
Ortalama İndirim

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-mail adresinizi kaydederek yeniliklerden ve güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.

Le Garaj teklif sistemindeki döviz bilgileri güncel olarak TCMB tarafından sağlanmaktadır.
Son Güncelleme: 03 Mayıs 2019 Copyright © 2000 - 2017 LeGaraj