Dacia Duster

Yenilenen Duster

GARAJ PUANI

3.5

Euro NCAP

Emisyon

115-149 g/km

Yakıt Tüketimi

4.2 - 6.5 lt/100km

Fiyat Aralığı

101.000,00 - 174.550,00 TL

Yeni Dacia Duster!

 


 

Yeni Dacia Duster! Dacia Duster’ın yenilenen yüzüyle bir hayli beğeni topladı. Aracın beğenilen tasarımına daha narin ve ince dokunuşlarla çizgilerini hemen hemen koruyarak yenilendi. Ön kısımdan aracı incelediğimizde bir önceki makyajlı haline göre çok büyük değişiklikler yok ancak farların iç kısımlarında ki LED çizgiler ön panjurda ki krom detaylar kaputta ki çizgiler yenilikleri taşıyor. Araca yan profilden baktığımızda ilk göze çarpanlardan birisi ön çamurluğun üzerinde yer alan hava menfezi görünümlü siyah parça, araca ayrı bir hava katmış diyebiliriz. Hemen akabinde inceltilmiş A sütunu aracı eski yapısına göre daha uzun gösteriyor, aynı zamanda C sütununun arkasında yer alan kelebek camı kasasında ise dışa doğru kabarıklık verilerek daha kaslı bir görünüm elde edilmiş.

 

Dacia Duster en büyük değişikliğini arka tarafında gösteriyor bize. Arka kısımda hatları daha yumuşatılmış ve arka stopları baştan aşağı değiştirilmiş bir Duster var. Herkes gibi arka stopların Jeep Renegade modeline benzediğini düşünüyoruz. Eş zamanlı olarak önde camın üzerinden duran anten arka tarafta bagaj kapağının üzerine yerleştirilmiş. Yeni Duster’da bagaj 445 litrelik hacim sunuyor sizlere. Tamamen yatırılabilen arka koltuklar sayesinde bagaj 1478 litrelik bir bagaj hacmine ulaşıyor.

 

Dacia Duster ile ülkemizde satışa sunulan motor seçeneklerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Alternatif Araçlar

Sen teklif al, bizde seni milyonlarca otomobil içerisinden en çok istediğine en avantajlı fiyatlarla ulaştıralım. 😊 #araç #sıfır #sıfıraraç #avantaj #araba #otomobil #legaraj #legarajcom #vasıta #online #bayi #sistem #avantajlıfiyat #satış #uygun #yetkilibayi #teklif #hayal https://t.co/BhSxg3Jfn3
24 Haziran 2019

RAKAMLARLA LE GARAJ

16725
Müşteri
69603
Teklif
19.047,00 TL
Ortalama İndirim

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-mail adresinizi kaydederek yeniliklerden ve güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.

Le Garaj teklif sistemindeki döviz bilgileri güncel olarak TCMB tarafından sağlanmaktadır.
Son Güncelleme: 03 Mayıs 2019 Copyright © 2000 - 2017 LeGaraj